Haslet Relaxfauteuil
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Stof |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | Relaxfauteuil |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 73 cm |
| Lengte | 88 cm |
| Hoogte | 106 cm |
| Zitdiepte in cm | 52 |
| Zithoogte in cm | 47 |
| Stof en kleur | Chrono - Zinc |
| SKU | c_haslet_relaxfauteuil |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Haslet Relaxfauteuil





