Eetkamerstoel Mandolia, modern en trendy
Armstoel Mandolia is met zijn trendy afgeronde vorm een echte eye-catcher voor aan je eettafel. Deze moderne eetkamerstoel is uitgevoerd in een mooie beige weefstof en een draaibaar zwart metalen onderstel inclusief terugdraaimechanisme. Hierdoor zal de stoel altijd weer naar zijn oorspronkelijke positie terugdraaien.
- Uitgevoerd in stof Present 120 beige
- Voorzien van 360 graden draaibare zwarte metalen onderstel
- Ook verkrijgbaar met massief eiken onderstel tegen meerprijs
- Leverbaar in 3 verschillende kleuren
De stof Present 120 beige is een grof geweven stof die heerlijk zacht aanvoelt. Eetkamerstoel Mandolia is naast deze beige uitvoering ook nog beschikbaar in 2 andere kleuren: taupe en lichtbruin. Voor een speels en verrassend effect kun je de 3 kleuren combineren aan je eettafel. Tevens kun je tegen een kleine meerprijs kiezen voor een massief eiken onderstel. Vraag in de winkel naar alle mogelijkheden.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Armstoel |
| Woonstijl | Modern |
| Draaibaar | Ja |
| Handgreep | Nee |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 61 cm |
| Lengte | 61 cm |
| Hoogte | 83 cm |
| Zitdiepte in cm | 45 |
| Zithoogte in cm | 52 |
| Stof en kleur | Present - Beige |
| SKU | c_mandolia_eetstoel |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Mandolia Eetstoel





