Moderne cremekleurige 3-zitsbank Mills
- Met stoer sierstiksel op de rugleuning
- Bekleed met een gemeleerde weefstof met een zachte touch
- Zwarte houten poten
- Uitstekend zitcomfort: HR-schuim
- Zelf samen te stellen
Ben je op zoek naar de perfecte bank die zowel stoer als zacht is? Zoek niet verder, want we hebben precies wat je nodig hebt. 3-zitsbank Mills straalt moeiteloos een stoere elegantie uit die de aandacht trekt in elke ruimte. De bank is bekleed met een cremekleurige gemeleerde weefstof. Deze licht meerkleurige kwaliteit heeft een wat grovere structuur, maar wel een erg zachte touch. De retro rug is helemaal van deze tijd, en geeft de bank haar eigen trendy uitstraling, terwijl de dikke vaste zit- en rugkussens zorgen voor de tikkeltje stoere look.
Of je nu wilt loungen met een goed boek, je favoriete film wilt kijken met vrienden, of gewoon wilt genieten van een gezellige avond met je familie, deze stoere 3-zitsbank biedt de perfecte setting. Met zijn dikke zit- en rugkussens is deze bank gemaakt om je een luxueuze zitervaring te bieden. De bank heeft een uitstekend zitcomfort met HR-schuim in de zitting. High Resilience schuim oftewel HR-schuim heeft een hoog herstellend vermogen en een hoge veerkracht waardoor de zitkussens langdurig zijn vorm en comfort behouden. Het HR-schuim kan in het begin wat harder aanvoelen maar na de inzitperiode zal dit materiaal zich steeds sneller vormen voor een optimaal zitcomfort.
Online is deze uitvoering van bank Mills ook verkrijgbaar met een ander zitcomfort. Ben je helemaal weg van dit model, maar heb je liever een kleinere bank of juist een grotere zitcombinatie? Of een andere stof of kleur? Dat is ook mogelijk!
In de winkel is model Mills verkrijgbaar in vele verschillende opstellingen en soorten bekleding om je eigen zithoek of bankstel samen te stellen. Daarnaast kun je kiezen uit diverse zitcomforts zodat je het comfort kan afstemmen op je eigen wens. Het is mogelijk om te kiezen tussen verschillende poothoogtes, zo kies je ook de zithoogte die bij jou past. Voor extra comfort zijn er verschillende afmetingen sierkussens beschikbaar in dezelfde of bijpassende stof of kleur. Dat maakt jouw Mills bank helemaal af! Kom naar onze winkel en ontdek alle mogelijkheden!
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 3-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 86 cm |
| Lengte | 183 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte in cm | 53 |
| Zithoogte in cm | 47 |
| Stof en kleur | Mito - Dessert |
| SKU | c_mills_bank |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Mills bank





