Specificaties
| Merk | By-Boo |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Armstoel |
| Woonstijl | Modern |
| Draaibaar | Nee |
| Handgreep | Nee |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte in cm | 49 |
| Zithoogte in cm | 48 |
| Stof en kleur | Tetris - Brown |
| SKU | 8690681 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Miso Stoel Brown





