Eetkamerstoel Orense met stoer stiksel
- Subtiele stiknaden op rugleuning
- Metalen frame
- Comfortabele zit dankzij de nosagvering
- Maximale belastbaarheid is 120 kg
- Zelf samen te stellen
Deze uitvoering van stoel Orense heeft een stoere look door het subtiele stiksel, het zwarte metalen frame dat aan de zijkanten van de zitting loopt en de stof Python in een mooie taupekleurige stof. De stof is opgebouwd uit synthetische vezels, waardoor deze erg sterk is. Desondanks voelt hij erg zacht aan. Bovendien is de stof makkelijk in onderhoud, en erg geschikt voor intensief gebruik. De parketwieltjes zorgen ervoor dat je de stoel handig kunt verplaatsen. De zitting is comfortabel dik en voorzien van nosagvering, wat een licht verend zitcomfort geeft en lang zijn vorm behoud. Stoel Orense is dan ook uitermate geschikt voor lange avonden tafelen!
Is deze stoel net niet wat je zoekt? Geen probleem! Stoel Orense kun je namelijk helemaal zelf samenstellen. Zo kun je niet alleen kiezen uit onze ruime stoffen- en ledercollectie, maar kun je ook kiezen uit verschillende stiksels, diverse onderstellen/frames en zijn er bijpassende armstoelen, barkrukken en eetbanken verkrijgbaar. Je kunt met de Orense alle kanten op! Bekijk het modeloverzicht of kom naar een van onze winkels om de mogelijkheden te ontdekken. Goed om te weten: alle stoelen en banken worden gemonteerd geleverd.
Onderhoud:
Voor het onderhoud van deze stoel adviseren we de Textile & Leather protector. Dit beschermt tegen vlekken op basis van water, vet of olie. Na behandeling met de spray kunnen vloeistoffen met een goed absorberende tissue opgedept worden.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Microvezel |
| Uitvoering | Eetstoel |
| Woonstijl | Modern |
| Draaibaar | Nee |
| Handgreep | Nee |
| Wielen | Ja |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte in cm | 43 |
| Zithoogte in cm | 52 |
| Stof en kleur | Python - Taupe |
| SKU | c_orense_eetstoel |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Orense Eetstoel





