Piastri, de ideale elementenbank!
Model Piastri heeft tal van voordelen. Zo zijn alle elementen aan de zijkanten gestoffeerd en is een bijpassende hocker verkrijgbaar. Door de verschillende elementen creeer jij zelf de perfecte opstelling om heerlijk te kunnen ontspannen na een lange dag, te genieten van een gezellige avond met vrienden of om gewoon lekker bij te kletsen met je gezin.
- Zacht zitcomfort
- Standaard doorgestoffeerde zijkanten
- Uitgevoerd in zachte Boucle stof
Deze Piastri is uitgevoerd in een zachte Boucle stof en beschikt over zwarte kunststof poten. De mooie vierkante stiksels op de zit- en rugkussens geven de bank een elegante uitstraling. Dankzij de doorgestoffeerde zijkanten en de inklapbare verbindingsstukken, ook wel krokodillenbek systeem genoemd, zijn alle elementen goed aan elkaar te koppelen en daarnaast ook mooi vrijstaand in de ruimte te plaatsen.
Ben je weg van deze elementenbank, maar heb je hem liever in een andere kleur en stof? Wij bieden je vele stofsoorten aan zodat je altijd de Piastri bank kunt creeeren die perfect in jouw interieur past.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Bouclé |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Japandi |
| Breedte | 305 cm |
| Lengte | 173 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte in cm | 64 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Euphoria - Taupe |
| SKU | c_piastri_hoekbank |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Piastri Hoekbank





