- Chique en eigentijds design
- Rijke velvet stof
- Onderdeel van de Rodeo serie
De Rodeo serie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD is modern, stoer en eigentijds. Deze 2-zits bank heeft een stijlvol uiterlijk in een warme mountain kleur en biedt een heerlijk stevig zitcomfort. Door het hoge potenframe oogt de bank slank en luchtig in het interieur. Rodeo staat bekend om de tijdloze kleur- en materiaalcombinatie, geinspireerd op de jaren 50 gegoten in een eigentijds jasje. Dare to go Rodeo!
Materiaal
De Rodeo 2-zits bank is bekleed met de structure velvet stof Ferra, samengesteld uit 100% polyester. Met een Martindale waarde van 85.000 is deze stof geschikt voor dagelijks gebruik. De velvet stof voelt aangenaam aan en geeft de bank een rijke, verzorgde uitstraling.
Afmetingen
- Hoogte: 85 cm
- Breedte: 150 cm
- Diepte: 86 cm
- Zithoogte: 45 cm
- Zitbreedte: 130 cm
- Zitdiepte: 57 cm
- Hoogte rugleuning: 40 cm
- Armleuning breedte: 10 cm
- Poothoogte: 20 cm
- Gewicht: 38,5 kg
- Draaggewicht: 200 kg
Onderhoud
Houd de velvet stof stofvrij door regelmatig te stofzuigen met een meubelborstel. Dep vlekken voorzichtig schoon met een vochtige doek. Wrijf niet over de stof, dit kan de stof beschadigen. Vermijd langdurige blootstelling aan direct zonlicht om de beste kwaliteit van de stof te behouden.
Montage en levering
Dit item wordt geleverd in 1 pakket en is gemakkelijk te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats viltglijders onder de poten om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
Specificaties
| Merk | WOOOD |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Stof |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 2-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 86 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Zitdiepte in cm | 57 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Ferra - Mountain |
| SKU | c_rodeo_bank |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Rodeo Bank





