Rokias, de knuffelzachte familiebank
Model Rokias is een moderne bank en heeft een heerlijk zitcomfort. De bank is uitgevoerd in een zachte beige bouclestof en voorzien van zwart metalen poten. Door de grote, wat diepere elementen heeft Rokias zijn oversized look en is daarom de perfecte familiebank.
- Uitgevoerd in stof Arena 02-beige
- Met zwart metalen poten
- Zitkussens voorzien van vierkante stiksels
- Diverse opstellingen mogelijk
- Vele andere kleur- en stofmogelijkheden
Standaard is hoekbank Rokias uitgevoerd met effen zitkussens. Tegen een kleine meerprijs kun je kiezen voor vierkante stiksels op de zitkussens en doorgestoffeerde zijkanten zodat deze bank ook vrijstaand in de ruimte te plaatsen is. Met de verschillende elementen kun je zelf je gewenste opstelling maken. Kies bijvoorbeeld uit een U-bank, hoekbank, 3-zitsbank, fauteuil, loveseat of diverse hockers, het kan allemaal! En met een ruime keuze aan kleur- en stofmogelijkheden creeer jij de Rokias bank die perfect bij jouw wensen aansluit.
Onze verkoopadviseurs helpen je graag verder met al je vragen over model Rokias. Ook voor advies over onderhoud van je zitmeubel kun je bij hen terecht.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Bouclé |
| Vorm | U-vorm |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 352 cm |
| Lengte | 215 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zitdiepte in cm | 54 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Arena - Beige |
| SKU | c_rokias_hoekbank |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Rokias Hoekbank





