Beige eetkamerstoel met armleuning Thurso
- Zachte, beige weefstof
- Premium zitcomfort: HR-koudschuim
- Moderne open armleuningen
- Voorgemonteerd
- Maximale belastbaarheid 120 kg
Eetkamerstoel Thurso is dankzij de beige weefstof modern met een warme uitstraling. Het zwart metalen frame en de open armleuningen geeft de stoel een stoere look. Met de handige handgreep in de rugleuning is eetstoel Thurso gemakkelijk te verplaatsen. Optioneel is deze stoel zonder handgreep te verkrijgen in onze winkels.
Voor extra comfort is in de zitting HR-koudschuim verwerkt. Dit heeft een hoog herstellend vermogen en een hoge veerkracht, waardoor de eetkamerstoel langdurig zijn vorm en comfort behoudt. In de rugleuning is polyetherschuim verwerkt voor een stevige ondersteuning. Eetkamerstoel Thurso is voorgemonteerd, waardoor je extra snel van je nieuwe meubel kunt genieten! De maximale belastbaarheid van de eetkamerstoel is 120 kg. De hoogte van de armleuning is 69 centimeter.
Dol op deze eetkamerstoel, maar niet op de kleur of stof? Geen probleem! In onze winkels kan je namelijk kiezen uit verschillende stoffen en kleuren. Ook zijn er meerdere rugstiksels mogelijk.
Onderhoudsadvies
Voor het onderhoud van deze stoel adviseren we de Textile and Leather protector. Dit beschermt tegen vlekken op basis van water, vet of olie. Na behandeling met de spray kunnen vloeistoffen eenvoudig worden opgedept met een absorberende tissue.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Armstoel |
| Woonstijl | Industrieel |
| Draaibaar | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Wielen | Ja |
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 69 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Zitdiepte in cm | 47 |
| Zithoogte in cm | 53 |
| Stof en kleur | Glory - Naturel |
| SKU | c_thurso_eetstoel |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Thurso Eetstoel





