Model Alvite is een eigentijdse en modern vormgegeven bank, welke is voorzien van vaste zit- en rugkussens. Door de mooie belijning past deze hoekbank in veel verschillende interieurs en bij diverse interieursmaken. Dit model biedt ongekend veel mogelijkheden"
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Microleder |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Polyether zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 269 cm |
| Lengte | 202 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Stof en kleur | Bull - Antraciet |
| SKU | c_alvite_hoekbank |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.






