Moscato hoekbank
Bekijk op locatie
Hoekbank Moscato Pocket/Visco zitting beige
- Supreme zitcomfort: pocketvering i.c.m. visco-schuim
- Elektrische relaxfunctie in de chaise longue
- Element hoek met eiland met elektrisch verstelbare zitdiepte
- Zwarte metalen poten
- In de winkel naar wens samen te stellen
Moscato brengt luxe en functionaliteit samen
De grijze hoekbank Moscato is bekleed met microleder, een duurzaam en onderhoudsvriendelijk materiaal dat bestaat uit een combinatie van een onderlaag van leervezels en een bovenlaag van microvezelstof met een geschuurd effect. Dit maakt de stof niet alleen zacht en comfortabel, maar ook bestand tegen slijtage en gemakkelijk te reinigen. Het biedt de uitstraling van echt leer, maar met de voordelen van een lichtere, betaalbare en milieuvriendelijkere optie.
De combinatie van pocketvering en visco-schuim zorgt voor een stevig zitcomfort dat zich aanpast aan de contouren van je lichaam. De chaise longue is voorzien van een elektrische relaxfunctie, terwijl het hoekelement met eiland een elektrisch verstelbare zitdiepte biedt voor optimaal comfort. Deze uitvoering is voorzien van een hoofdsteun, deze is noodzakelijk om de elektrische relaxfunctie functioneel te gebruiken.
Deze bank is ook online te bestellen in spiegelbeeld, zodat je kunt kiezen of je de chaise longue aan de andere kant van de bank wilt plaatsen.
De Moscato hoekbank is volledig naar wens samen te stellen. Of je nu kiest voor een andere stof, kleur of afmeting, of je voorkeur hebt voor andere soorten comforts, poten en verschillende afmetingen sierkussens en hoofdsteunen, de mogelijkheden zijn eindeloos. Kom langs in onze winkel om de verschillende opties te ontdekken en stel jouw perfecte bank samen.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Microleder |
| Vorm | U-vorm |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 306 cm |
| Lengte | 266 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte in cm | 54 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Bull - Clay |
| SKU | c_moscato_hoekbank |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Moscato hoekbank





