Moulti hoekbank
Bekijk op locatie
Elektrisch verstelbare hoekbank Moulti met grijsgroene stof
- Uitgevoerd in een zachte, grijsgroene stof
- Met hoofdsteun en relaxfunctie
- Excellent zitcomfort: HR-koudschuim met een toplaag van reflex
- Speelse uitstraling dankzij het blokpatroon.
De moderne hoekbank Moulti is lekker groot en heeft vaste zit- en rugkussens. Uitgevoerd in een grijze boucle stof past deze hoekbank in veel verschillende interieurs en combineert eenvoudig bij verschillende woonstijlen. Moulti is voorzien van mooie sierstiksels¿ in een blokpatroon voor een speelse look.
De bank is voorzien van HR-koudschuim met een toplaag van reflex in de zitting. Deze toplaag vormt zorgt voor een perfecte balans tussen ondersteuning en veerkracht. Moulti is voorzien van een relaxfunctie aan de linkerkant voor extra comfort. De relaxfunctie is te bedienen met tiptoetsen aan de zijkant van de zitting. Vind je het gebruik van een stroomkabel onhandig? Geen probleem, kies dan voor de optie met accu.
In de winkel is de bank verkrijgbaar in veel verschillende opstellingen, stoffen en kleuren. Ook kun je kiezen voor een ander zitcomfort. Kom proefzitten in onze winkels en ontdek welk comfort het beste bij jou past.
Wij adviseren Textile & Leather protector voor het onderhoud van de stof. Het beschermt tegen ongelukjes op basis van water, vet of olie, waarna vloeistoffen met een goed absorberende tissue weg gedept kunnen worden.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Bouclé |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Gelijk |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 280 cm |
| Lengte | 280 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Zitdiepte in cm | 60 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Venga - Herb |
| SKU | c_moulti_hoekbank |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Moulti hoekbank





