Petara, super zitcomfort
- Vele opstellingen mogelijk
- Voorzien van uitstekend zitcomfort
- Keuze uit vele kleuren en stoffen
De Petara opstelling kun je naar eigen wens samenstellen. Geef de bank dus de uitstraling die bij jou past. Naast de keuze uit de diverse stoffen en kleuren, is er de keuze uit vele elementen.
Deze bank heeft vaste rugkussens. Deze hoekbank is uitgevoerd met een hoek met een mooi afgerond eiland. Maar je kunt ook kiezen voor een hoek met rechthoekig eiland. De bank is standaard voorzien van zwarte metalen poten en heeft een uitstekende kwaliteit foam in de zittingen. Voor deze versie is gekozen voor een grof geweven polyester weefstof, die de bank een mooie warme uitstraling geeft.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek links |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 279 cm |
| Lengte | 213 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Zitdiepte in cm | 62 |
| Zithoogte in cm | 48 |
| Stof en kleur | Sneak - Mustard |
| SKU | c_petara_hoekbank |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.







