Specificaties
| Merk | vtwonen |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Microvezel |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 2,5-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 213 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte in cm | 60 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Skin - Lichtgrijs |
| SKU | c_skin_bank |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Skin bank





