Yukom Hoekbank
Bekijk op locatie
Comfortabele hoekbank rechts Yukom met diepe zit
- Bekleed met een moderne ribstof
- Losse zit- en rugkussens
- Diepe zitting
- Zelf samen te stellen
- Standaard zitcomfort: Polyether
Hoekbank Yukom is bekleed met een groene ribstof die een subtiele, fijne ribstructuur heeft. De bank heeft zwarte, lage poten, wat de bank een moderne uitstraling geeft. Met zijn diepe zit en losse zit- en rugkussens biedt de bank een hoogwaardig comfort. De rugkussens hebben een zachter comfort.
Online is deze uitvoering van bank Yukom ook gespiegeld verkrijgbaar en met een ander zitcomfort. Is deze hoekbank iets te groot voor in je woonkamer, of combineer je liever twee losse banken? Kom dan naar een van onze winkels. Hier kun je je eigen Yukom bank zelf samenstellen. Zo kun je niet alleen je ideale opstelling maken, ook kun je kiezen uit verschillende kleuren stoffen. Door hem zelf samen te stellen kun je de juiste combinatie vinden die past bij jouw interieur. Online en in de winkel zijn er ook bijpassende lendekussens en sierkussens verkrijgbaar.
Onderhoud
De Yukom bank heeft losse kussens. Om deze goed in vorm te houden, is het belangrijk om ze regelmatig op te kloppen. De rugkussens zijn ook keerbaar: voor een gelijkmatige belasting is het goed om ze af en toe van plaats te wisselen en ze om te keren. Ook voor de zitkussens is het goed om ze regelmatig van plaats te wisselen zodat ook deze gelijkmatig worden belast.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Polyether zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 311 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Zitdiepte in cm | 52 |
| Zithoogte in cm | 51 |
| Stof en kleur | Racer - Jungle |
| SKU | c_yukom_hoekbank |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Yukom Hoekbank





