Tarra Hoekbank
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Henders & Hazel |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Pocketvering zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 277 cm |
| Lengte | 213 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Zitdiepte in cm | 58 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Livigno - Okergeel |
| SKU | c_tarra_hoekbank |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Tarra Hoekbank





